Naujausi skelbimai

Transporto/ekspedicijos vadybininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 105332

Darbo skelbimo numeris

105332

Darbo aprašymas

Kompanijoje Jūs būsite atsakingas už krovinių ir vežėjų paiešką. Krovinių (pilni ir/arba daliniai) gabenimo organizavimą žemės transportu iš /į ES arba NVS šalis, už transporto judėjimo kontrolę, iškilusių problemų sprendimą, dokumentų ruošimą, bei ryšių palaikymą su esamais klientais ir partneriais.

Reikalavimai

Darbo patirtis tarptautinių pervežimų organizavimo srityje;
Anglų ir rusų (arba lenkų) kalbos mokėjimas;
Komunikabilumas, organizuotumas, derybiniai įgūdžiai;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;

Įmonė siūlo

Darbą perspektyvioje, besiplečiančioje kompanijoje;
Puikų jaunatvišką kolektyvą, prestižinę darbo aplinką;
Gerą atlyginimą ir visas socialines garantijas.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda "Transporto/ekspedicijos vadybininkas", siųsti el. paštu: job@jobinlogistics.eu

Garantuojame pateiktos informacijos konfidencialumą.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. gegužės 30 d.
Įvestas:
2011 m. gegužės 6 d.

Darbo pasiūlymai transporto sektoriaus specialistams.
Nuolat ieškome gabių žmonių, kurie domisi savo karjeros galimybėmis pirmaujančiose užsienio ir Lietuvos įmonėse.

    Mūsų klientas – sparčiai auganti ekspedicinė logistinė bendrovė, turinti jaunatvišką veržlų kolektyvą ir platų patikimų partnerių tinklą. Įmonė organizuoja krovinių gabenimą tarptautiniais bei vietiniais maršrutais.