https://www.cvmarket.lt/312834

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #312834

Transporto/ekspedijavimo vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

 • Dalinių krovinių gabenimo organizavimas
 • Bendravimas su klientais, vežėjais, tiekėjais
 • Naujų vežėjų, klientų paieška
 • Aktyvios derybos
 • Darbas komandoje


Reikalavimai

 • Iniciatyvumas, nuovokumas ir greita orientacija.
 • Puikūs bendravimo ir derybų vedimo įgūdžiai
 • Panašaus darbo patirtis (privalumas)
 • Užsienio kalbų( anglų, lenkų, rusų, vokiečių, prancūzų) mokėjimas ( privalumas)


Įmonė siūlo

 • Jauną aktyvų kolektyvą
 • Rinkos vidurkį viršyjantį atlyginimą pagal jūsų rezultatus
 • Nemokamus seminarus ir mokymus
 • Karjeros galimybės

Be viso to:
Ieškome jaunų aktyvių žmonių kurie nori darbo kuris būtų ne tik pragyvenimo šaltinis, bet ir malonumas. Daug dirbame su komanda, kiekvieną trečiadienį turime mokymus skatinančius augti ir tobulėti. Jei pavargsta galva ieškant klientams tinkamų sprendimų turime įrengta poilsio zoną kur kiekvienas gali pasirinkti sau mėgiamą pramogą nuo žurnalų skaitymo ir mėgavimosi kava iki smiginio, stalo futbolo ar stalo teniso varžybų su kolegomis siekiant išlieti emocijas arba tiesiog smagiai pasikalbėti bežaidžiant.


Darbo skelbimo numeris
#312834

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. rugsėjo 20 d.
Įvestas:
2017 m. rugpjūčio 22 d.

CVMarket.lt klientas

UAB „Tempus Trans“ – efektyvias transporto ir logistikos paslaugas teikianti kompanija. Savo veiklą pradėjusi 2006 metais kaip krovinių gabenimo paslaugas teikianti įmonė, „Tempus Trans“ išaugo iki įmonių grupės, galinčios klientams pasiūlyti kompleksines plataus spektro ir aukštos kokybės logistikos paslaugas.

Šiuo metu be pilnų ir dalinių krovinių pervežimo klientams siūlome sandėliavimo, pakrovimo / iškrovimo, pakavimo, ženklinimo, žymėjimo ir kitas kompleksines logistikos (3PL) paslaugas.

Šiandien mes kryptingai ir stabiliai dirbantys bei sparčiai augantys tarptautinio logistikos verslo dalyviai, pelnę nuolatinių klientų ir partnerių pasitikėjimą. Kryptinga, orientuota į klientų poreikius plėtra, griežti reikalavimai teikiamų paslaugų kokybei ir kvalifikuoti darbuotojai užtikrina sėkmingą įvairių logistikos grandžių suderinamumą.Turėdami ilgametės patirties krovinių pervežimo rinkoje išvystėme platų, dalinių krovinių pervežimo tinklą, apimantį Balkanų regioną bei daugelį kitų Europos šalių. Šiuo metu savo klientams siūlome reguliarų dalinių krovinių surinkimą iš Slovėnijos, Austrijos, Čekijos, Vengrijos, Slovakijos, Lenkijos, Rumunijos, Bulgarijos, Graikijos, Serbijos, Kroatijos ir kitų Europos šalių.

Aukšta teikiamų paslaugų kokybė, prisiimtų įsipareigojimų vykdymas, lankstumas lėmė, kad šiuo metu dirbame su stambiausiomis Baltijos ir Balkanų šalių kompanijomis. Reikiamos investicijos į darbuotojų profesinį ugdymą ir inovatyvias technologijas užtikrina teikiamų paslaugų kokybę ir efektyvumą. Tai sukuria konkurencinį pranašumą mums ir mūsų klientams. Šiuolaikiniai krovinių siuntėjai vis labiau ir labiau pabrėžia informacijos tikslumo ir jos pateikimo laiku svarbą. Jie nori gauti visą informaciją apie siunčiamą krovinį, transporto priemonę bet kuriuo paros laiku ir ne tik žodžiu, bet ir elektroninėmis ryšio priemonėmis. Nuolatos tobulindami technologinius procesus, didiname paslaugų efektyvumą ir mažiname žmogiškųjų resursų poreikį. Naujos informacinės technologijos taikomos kontroliuojant ir valdant visus procesus – nuo krovinių vežimo ir sandėliavimo iki ataskaitų pateikimo klientui. Aktyviai diegiame sąsajas su klientų sistemomis „Verslas verslui“ (B2B).

Mūsų tikslas – pasitikėjimu, pagarba ir abipuse nauda paremta ilgalaikė partnerystė. Siekiame ne atsitiktinio, o ilgalaikio, artimo ir abipusiai naudingo bendradarbiavimo. Stengiamės profesionaliai ir patikimai atstovauti kliento interesams ir pasiūlyti pačius efektyviausius sprendimus.

Daugiau