https://www.cvmarket.lt/63332

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #63332

Trečiojo turto apskaitos skyriaus vyresnysis specialistas

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Pareigybės paskirtis: Vyresniojo specialisto pareigybė reikalinga ilgalaikio materialiojo ir nematerialiojo turto apskaitai bei einamajai ir paskesniajai finansų kontrolei vykdyti.

Pagrindinės funkcijos: tvarko karinių vienetų ilgalaikio materialiojo ir nematerialiojo turto buhalterinę apskaitą;vertina iš karinių vienetų specialistų bei materialiai atsakingų asmenų priimtų pirminių ilgalaikio turto apskaitos dokumentų teisingumą ir atitiktį norminiams dokumentams.įtraukia teisės aktų nustatyta tvarka ir terminais į apskaitą visas ūkines operacijas ir ūkinius įvykius, naudodamas specializuotą buhalterinės apskaitos programą;kontroliuoja specializuotoje buhalterinėje apskaitos programoje esančių duomenų atitiktį pirminiams apskaitos dokumentams ir ataskaitų tarpusavio sąveiką;rengia naujai įsigyto ilgalaikio materialiojo ir nematerialiojo turto korteles pagal sąskaitas;užtikrina buhalterinės apskaitos duomenų teisingumą ilgalaikio materialiojo ir nematerialiojo turto inventorizacijos metu;teikia nustatytais terminais tvarkomų ilgalaikio materialiojo ir nematerialiojo turto buhalterinių sąskaitų analitines ataskaitas;kontroliuoja biudžeto išlaidų sąmatos įvykdymo ataskaitos duomenų atitiktį debetiniams ir kreditiniams įsiskolinimams bei kitiems apskaitos registrams;vykdo kitus su jo funkcijomis susijusius nenuolatinio pobūdžio pavedimus.


Reikalavimai

Specialieji reikalavimai: aukštasis neuniversitetinis arba aukštesnysis, arba iki 1995 m. įgytas specialusis vidurinis socialinių mokslų studijų srities ekonomikos krypties, vadybos ir verslo administravimo krypties išsilavinimas; gebėti dirbti MS Word, MS Excel, Internet Explorer kompiuterių programomis; išmanyti Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus ir kitus teisės aktus, reglamentuojančius valstybės tarnybą, buhalterinę, finansinę ir mokestinę apskaitą; žinoti ilgalaikio materialiojo ir nematerialiojo turto apskaitą ir inventorizaciją reglamentuojančius norminius teisės aktus; savarankiškai planuoti, organizuoti savo veiklą, mokėti savarankiškai savo veikloje taikyti teisės aktų nuostatas, mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją; sklandžiai dėstyti mintis žodžiu ir raštu, išmanyti dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisykles bei teisės aktų rengimo taisykles.


Įmonė siūlo


Papildoma informacija

Pareigybės lygis: B
Pareigybės kategorija: 10

Norėdami dalyvauti konkurse dėl darbo vietos, jūs turite pristatyti reikalaujamus dokumentus: Lietuvos kariuomenės Finansų ir apskaitos departamento Administracijos skyriuje, 236 kab., Šv. Ignoto g. 8/29, Vilniuje.
Priėmimo į valstybės tarnautojų pareigas bendrieji reikalavimai:

  • turėti Lietuvos Respublikos pilietybę;
  • mokėti lietuvių kalbą;
  • būti ne jaunesnis kaip 18 metų ir ne vyresnis kaip 65 metų (netaikomas politinio (asmeninio) pasitikėjimo ir pakaitiniams valstybės tarnautojams);
  • turėti to lygio valstybės tarnautojo pareigoms eiti būtiną išsilavinimą;
  • atitikti specialius reikalavimus, nustatytus pareigybės aprašyme.

Daugiau informacijos apie konkursų į valstybės tarnautojo pareigas organizavimo tvarką: http://www.vtd.lt/index.php?766603471
Darbo skelbimo numeris
#63332
Jūs kandidatuojate į:
Trečiojo turto apskaitos skyriaus vyresnysis specialistas
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!