Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #166411

Turinio plėtros vadybininkas (techninis specialistas)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Ieškome projektų vadovo darbui su televizijos paslaugų turiniu. Darbo sritis apima televizijų „Interaktyvioji Gala“, „Skaitmeninė GALA“ bei paslaugos „Videonuoma“ turinį. Pagrindinės atsakomybės: sutarčių su turinio teikėjais derinimas, „Videonuomos“ turinio įkėlimo į komercinę platformą grafikų sudarymas ir kontrolė. Bendravimas su turinio tiekėjais dėl turinio failų, turinio vertimo, titravimo, adaptavimo koordinavimas, ataskaitų ruošimas, vartojimo analizė.

Reikalavimai

  • aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas (rinkodaros, verslo administravimas, humanitariniai mokslai);
  • atsakingumas, kruopštumas, orientacija į rezultatą;
  • domėjimasis kinu, kino pasaulio tendencijomis;
  • gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje, geri bendravimo įgūdžiai;
  • anglų, rusų kalba;
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office: MS Word, MS Excel, MS PowerPoint).

CV su nuoroda „Turinio plėtros vadybininkas (techninis specialistas)“ siųsti iki rugsėjo 20 d.

Papildoma informacija

CV su nuoroda „Inžinierius - programuotojas (Gala paslaugų kūrimas), Kaunas“ siųsti el. p. adresu komanda.technologijos@teo.lt iki lapkričio 22 d.

Darbo skelbimo numeris
#166411

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2012 m. rugsėjo 20 d.
Įvestas:
2012 m. rugsėjo 17 d.

TEO LT, AB - viena seniausiai ir sėkmingiausiai dirbančių Lietuvos įmonių, žinoma beveik kiekvienam Lietuvos gyventojui. Šiandien bendrovė užima lyderio pozicijas interneto, duomenų perdavimo bei fiksuotojo telefono ryšio rinkose. Esami bendrovės pajėgumai leidžia pasiūlyti klientams pačias moderniausias technologijas, nenusileidžiant pažangiausiems pasaulio telekomunikacijų rinkos žaidėjams. Šiuo metu įmonei darbui reikalingas (-a):

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!