2022-07-29 11:26:48

Turizmo (pardavimo) vadybininkas

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Ieškome pardavimo vadybininko - savo srities specialisto - žmogaus, kuris moka ir gali parduoti bet ką - tai yra asmens, kuris turi talentą dirbti pardavimų srityje.

Darbo specifika plataus spektro:
-Naujų klientų paieška;
-Ryšių su esamais klientais palaikymas;
-Naujų galimybių plėsti ir didinti pardavimus paieška ir jų išnaudojimas;
-Pardavimo strategijų ir procesų sukūrimas bei vykdymas;
-Paslaugų pardavimai tiek telefonu, tiek tiesiogiai su klientais ir partneriais.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:
1.Turėsite panašaus darbo patirtį;
2.Turėsite stiprius bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius;
3.Kalbėsite anglų, rusų ir dar bent viena užsienio kalba;
4.Būsite iniciatyvus ir orientuotas į rezultatą;

Mums taip pat labai svarbu Jūsų:
• Imlumas naujovėms, noras ir gebėjimas nuolat tobulėti;
• Lojalumas ir stiprus atsakomybės jausmas.

Prie CV prašome atsakyti į šiuos klausimus:
-Ar turite rekomendacijų iš ankstesnės darbovietės? Jeigu taip, pridėkite
-Kaip įsivaizduojate save po 5 metų?
-Kokie Jūsų pagrindiniai poreikiai norint sėkmingų rezultatų pasiekti greitai ir efektyviai?

Įmonė siūlo

-Visas darbui reikalingas sąlygas ir priemones;
-Premijas priklausančias nuo atliktų darbų ir kokybės;
-Savalaikį bei nuo rezultatų priklausantį atlyginimą;
-Socialines garantijas.