Naujausi skelbimai

Turizmo vadybininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 7190

Darbo skelbimo numeris

7190

Darbo aprašymas

Darbo pobūdis:
- turistinių paslaugų ir produktų išmanymas bei pristatymas;
- tiesioginis pardavimas ir atskaitomybė;
- orientacija į rezultatus;
- ryšių su klientais palaikymas ir vystymas.

Reikalavimai

- komunikabilumas, iniciatyvumas, atsakingumas;
- kūrybingumas ir kelionių maršrutų ruošimas;
- greita orientacija;
- darbo išvaziuojamo turizmo srityje ir Lietuvos kelionių organizatorių produktų pardavimo patirtis;
- geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
- geros anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu).

Įmonė siūlo

- galimybę tobulėti turizmo paslaugų pardavimo srityje;
- puikų kolektyvą ir gerą darbo atmosferą;
- periodinius darbuotojų apmokymus;
- socialines garantijas.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą siųskite per CV Market sistemą, arba
faksu (8-5) 2122098 arba el. paštu info@wrislit.lt

Informacija apie darbą:

visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2005 m. birželio 30 d.
Įvestas:
2005 m. gegužės 31 d.

Viena didžiausių Lietuvos turizmo agentūrų “Wrislit”, įkurta 1994 metais, siūlo profesionalias kelionių organizavimo paslaugas.
“Wrislit”, priklausanti nacionalinėms bei tarptautinėms turizmo, oro transporto asociacijoms, siūlo platų kelionių žeme, oru ir vandeniu pasirinkimą.
Nuo 2004 m. balandžio įkūrėme savo filialą aukščiausiame Baltijos šalyse dangoraižyje – verslo centre "EUROPA".