Naujausi skelbimai

Turto valdymo ir plėtros projektų vadovas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 10784

Darbo skelbimo numeris

10784

Darbo aprašymas

Padalinio darbo koordinavimas;
nekilnojamo įmonės turto valdymas;
plėtros projektų koordinavimas (nekilnojamo turto paieška, projektų derinimas, satybos-remonto darbų organizavimas);
objektų vertinimas techniniu požiūriu;
atstovavimas sudarant nuomos, subnuomos,aptarnavimo sutartis;
bendradarbiavimas su nekilnojamo turto agentūromis, makleriais, valstybės institucijomis;
švaros, tvarkos užtikrinimas, apželdinimo-reklaminio apipavidalinimo techninio realizavimo kontrolė.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (pageidautina civilinės inžinerijos, nekilnojamo turto ir verslo administravimo srityse);
puikus verslo procesų išmanymas, iniciatyvumas, savarankiškumas, strateginis analitinis mąstymas;
puikūs derybiniai, organizaciniai sugebėjimai;
geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
vairuotojo pažymėjimas\automobilis

Laiku mokamą ir pasiektus rezultatus atitinkantį atlyginimą;
geras darbo salygas;
darbą puikiame kolektyve

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2005 m. gruodžio 29 d.
Įvestas:
2005 m. gruodžio 2 d.

Stabili ir sėkmingai vystanti veiklą kompanija, kurios veikla - mažmeninė prekyba maisto produktais ir plataus vartojimo prekėmis