Naujausi skelbimai

Turto žalų vertintojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 109329

Darbo skelbimo numeris

109329

Darbo aprašymas

- Įvykių aplinkybių vertinimas, įvykių vietų apžiūra
- Turto žalų dydžių ir draudimo išmokų nustatymas
- Tyrimų metu bendravimas su klientais
- Reikiamos dokumentacijos ruošimas
- Remonto darbų sąmatų sudarymas, tikrinimas, derinimas

Reikalavimai

- Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (pageidautina inžinerijos srityje)
- Panašaus darbo patirtis ne mažiau kaip 1 metai
- Teisinių aktų, reglamentuojančių draudimo bei statybos veiklas, išmanymas
- Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (programos SISTELA išmanymas būtų privalumas)
- Geri bendravimo įgūdžiai
- Pastabumas, analitinis mąstymas, gebėjimas priimti sprendimus esant spaudimui
- Vairuotojo pažymėjimas
- Turto vertintojo patirtis ir/arba projekto, statybos, techninės priežiūros vadovo kvalifikacija būtų privalumas

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. rugpjūčio 31 d.
Įvestas:
2011 m. rugpjūčio 19 d.

UAB DK PZU Lietuva ir UAB PZU Lietuva gyvybės draudimas, kuriančios ir teikiančios draudimo sprendimus visoje Lietuvoje, priklauso didžiausiai Vidurio Europoje draudimo grupei PZU. Už sąžiningą kainą savo klientams siūlome visą draudimo paslaugų spektrą, operatyviai ir atsakingai atlyginame nuostolius. PZU Lietuva draudimo grupėje Lietuvoje dirba daugiau kaip 650 darbuotojų, taip pat vienijame per 300 priklausomų tarpininkų.