UAB ,,PZU Lietuva gyvybės draudimas'' ieško komunikabilios, atkakliai siekiančios tikslo asmenybės, darbui Kaune

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 158342

Darbo skelbimo numeris

158342

Darbo aprašymas

  • Aktyvi naujų klientų paieška;
  • Klientų poreikių nagrinėjimas ir atitinkamų pasiūlymų rengimas;
  • Informavimas bei tarpininkavimas apie gyvybės draudimo ir kapitalo kaupimo galimybes naudojantis bendrovės „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ paslaugomis;
  • Nuolatinis klientų, sudariusių draudimo sutartis aptarnavimas;
  • Bendradarbiavimas su vadovais planuojant ir organizuojant darbą;
  • Ataskaitų apie darbo rezultatus rengimas;
  • Nuolatinis kvalifikacijos tobulinimas;
  • Dalyvavimas finansų konsultantų susirinkimuose, mokymuose, konferencijose;

Reikalavimai

  • Veiklumas, pozityvumas, komunikabilumas;
  • Aukštesnysis išsilavinimas;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai;
  • Užsibrėžtų tikslų siekimas

Įmonė siūlo

  • Puikias uždarbio galimybes; karjeros galimybes;
  • Nuolatinius mokymus ir asmeninį tobulėjimą;
  • Galimybę būti savo verslo bei laiko šeimininku;
  • Gerą mikroklimatą bei pripažinimą komandoje

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena ar ne visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. gegužės 5 d.
Įvestas:
2012 m. balandžio 2 d.
Atlyginimas:
2000 - 4000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių

PZU Lietuva ir PZU Lietuva gyvybės draudimas, kuriančios ir teikiančios draudimo sprendimus visoje Lietuvoje, priklauso didžiausiai Vidurio Europoje draudimo grupei PZU. Už sąžiningą kainą savo klientams siūlome visą draudimo paslaugų spektrą. Operatyviai ir atsakingai atlyginame nuostolius.