Naujausi skelbimai

Ūkio dalies vedėjas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 18267

Darbo skelbimo numeris

18267

Darbo aprašymas

Įmonės ūkio darbų organizavimas, atlikimas: ventiliacinių sistemų, nuotekų sistemų priežiūra, teritorijos priežiūra (šiukšlių išvežimo, sniego nustumdymo darbų, žolės pjovimo organizavimas), smulkių šaltkalvystės darbų atlikimas (spynų keitimas ir pan.).

Reikalavimai

Vidurinis arba aukštesnysis išsilavinimas (tecninis - privalumas)
Gebėjimas bendrauti anglų kalba
Asmeninės savybės - noras dirbti, aktyvumas
Terminų laikymasis organizuojant, atliekant darbus

Jūs kviečiami įsijungti į dinamišką, augančią kompaniją Klaipėdoje, turinčią sėkmingą tarptautinę patirtį. Siūlome konkurencinę darbuotojų atlygio sistemą, atitinkančią kandidatų kvalifikaciją bei patirtį. Įmonė rūpinasi darbuotojų atvežimu/parvežimu iš darbo.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. lapkričio 29 d.
Įvestas:
2006 m. lapkričio 15 d.

INDORAMOS grupė yra polietileno tereftalato (PET) granulių gamintojų lyderė pasaulyje. Grupės gamyklos yra Azijoje, Europoje ir JAV. UAB „ORION GLOBAL PET“, dukterinė grupės įmonė, investuojanti 100 mln. USD į PET granulių gamyklą Klaipėdos LEZ per metus planuoja pagaminti 198 tūkst. tonų PET granulių, naudojant naujas technologijas. Gamykloje dirbs apie 100 įvairių sričių darbuotojų.