Naujausi skelbimai

Ūkio skyriaus vadovas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 308001

Darbo skelbimo numeris

308001

Darbo aprašymas

- planuoti ir organizuoti ūkio skyriaus veiklą ir darbus;
- užtikrinti įmonės pastatų, patalpų techninę priežiūrą ir apsaugą, priešgaisrinę saugą;
- įmonės apsaugos darbo organizavimas ir kontrolė;
- įmonės teritorijos priežiūra, tvarkymo darbų organizavimas.

Reikalavimai

- aukštasis techninis išsilavinimas;
- statinių techninės priežiūros sertifikatas;
- darbo didelėje įmonėje patirtis (privalumas);
- gebėjimas organizuoti ir kontroliuoti techninio personalo darbą;
- darbo su technine dokumentacija ir priežiūros sutarčių sudarymo patirtis.

Įmonė siūlo

- darbą stabilioje įmonėje;
- Jūsų kompetenciją atitinkantį atlyginimą ir visas socialines garantijas.

Atlyginimas.
Derybų klausimas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. rugpjūčio 1 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 3 d.

Siekdama būti arčiau savo kliento ir teikti kuo didesnę aptarnavimo kokybę, AB „Vilma“ 2003 m. įkūrė didmeninės ir mažmeninės prekybos padalinį „Vilma electric“, kuris tiektų Lietuvos rinkai visą asortimentą prekių, reikalingų profesionaliam pastato elektros ir telekomunikacijos tinklų instaliavimui.

„Vilma Electric“ siūlo platų europinius standartus atitinkančių, kokybiškų ir ilgaamžių AB „Vilma“ elektros instaliacijos prekių pasirinkimą – jungiklius, kištukinius lizdus, telefono ir kompiuterio lizdus, garsiakalbio lizdus ir daugelį kitų. Devynios produktų linijos, skirtingi dizainai, nuo šiuolaikinio modernaus iki nesenstančio klasikinio.

Mūsų šūkis "Instaliuok profesionaliai" atspindi mūsų požiūrį į klientą ir darbą su juo.