Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #503937

Ūkvedys (-ė), Rainiai, Telšių r.

CVMarket.lt klientas
Telšiai
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Šiame darbe pagrindinės Jūsų užduotys bus:

  • Atlikti smulkius statybos, apdailos ir remonto darbus;

  • Atlikti reikiamą aplinkos tvarkymą ir priežiūrą ( t.p. smulkiųjų želdinių, gėlynų puoselėjimą);

  • Pagal poreikį atlikti iškilusias kitas užduotis.

Reikalavimai

Tikimės, kad Jūs:

  • Turite darbo patirties statybos, remonto ir apdailos darbuose;

  • Turite aplinkos priežiūros patirties;

  • Esate kruopštus/-i, pareigingas/-a ir diskretiškas/-a darbe, atsakingai atliekate pavestus darbus ir užduotis;

  • Turite B vairuotojo pažymėjimo kategoriją (privalumas);

Įmonė siūlo

Mes Jums siūlome:

  • įdomų ir atsakingą darbą, darbą draugiškoje, ambicingoje komandoje;

  • konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo turimų kompetencijų ir atliktų užduočių;

Kandidatuodamas/-a į šią poziciją, kandidatas/-ė sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami, saugomi ir kaupiami pagal LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą ir UAB „Versina“ Kandidatų į darbuotojus asmens duomenų privatumo politiką.

Darbo skelbimo numeris
#503937
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!