Ūkvedys - ūkvedė
Darbo skelbimo numeris #1654196

Darbo aprašymas

Reikalingas plataus profilio meistras / ūkvedys smulkiems vidaus ir lauko darbams atlikti.

  • Darželių ūkio priežiūra, smulkūs remonto, apdailos darbai;
  • Savarankiškas smulkių defektų šalinimas;
  • Smulkūs elektros darbai;
  • Santechnikos darbai;
  • Smulkūs remonto darbai;
  • Aplinkos tvarkymo darbai;
  • Žolės pjovimas;
  • Lapų grėbimas;
  • Sniego valymas.

Reikalavimai

  • Sugebėti priimti savarankiškus sprendimus, operatyviai reaguoti į susidariusias situacijas;

  • Išmanyti santechnikos, elektros, statybos bei staliaus darbus;

  • Atsakingumas, sąžiningumas, pareigingumas, tvarkingumas;

  • Panaši darbo patirtis (privalumas);

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1654196

Besidomintys šiuo skelbimu taip pat žiūrėjo

prieš 3 sav.
UNIVERSALUS TECHNIKAS (VERSLO CENTRAS) City Service Engineering UAB
1000 - 1300 €/mėn. Į rankas
UNIVERSALUS TECHNIKAS (VERSLO CENTRAS) City Service Engineering UAB • Vilnius
1000 - 1300 €/mėn.Į rankas
KOMERCINIŲ PASTATŲ PRIEŽIŪROS MEISTRAS City Service Engineering, UAB
1000 - 1100 €/mėn. Į rankas
KOMERCINIŲ PASTATŲ PRIEŽIŪROS MEISTRAS City Service Engineering, UAB • Vilnius
1000 - 1100 €/mėn.Į rankas
Vilnius
prieš 1 sav.
BRIGADININKAS (-Ė), DARBŲ VYKDYTOJAS (-Ė) ELVO, UAB
1400 - 1600 €/mėn. Į rankas
BRIGADININKAS (-Ė), DARBŲ VYKDYTOJAS (-Ė) ELVO, UAB • Vilnius
1400 - 1600 €/mėn.Į rankas
Vilnius
prieš 2 sav.
GAMYBOS ĮRANGOS TECHNIKO-ŪKIO PRIEŽIŪROS DARBUOTOJO (AUKŠTOS KOKYBĖS VĖDINIMO/ REKUPERACINIŲ SISTEMŲ GAMYBA) Personalo akademija, UAB
1200 - 1400 €/mėn. Į rankas
GAMYBOS ĮRANGOS TECHNIKO-ŪKIO PRIEŽIŪROS DARBUOTOJO (AUKŠTOS KOKYBĖS VĖDINIMO/ REKUPERACINIŲ SISTEMŲ GAMYBA) Personalo akademija, UAB • Vilnius
1200 - 1400 €/mėn.Į rankas
PASTATŲ PRIEŽIŪROS INŽINIERIUS (-Ė) VILNIUS (KOMERCINIAI OBJEKTAI) City Service Engineering UAB
1000 - 1400 €/mėn. Į rankas
PASTATŲ PRIEŽIŪROS INŽINIERIUS (-Ė) VILNIUS (KOMERCINIAI OBJEKTAI) City Service Engineering UAB • Vilnius
1000 - 1400 €/mėn.Į rankas
Vilnius
Peržiūrėti visus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!