https://www.cvmarket.lt/46361

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #46361

Upių baseinų valdymo departamento Upių baseinų valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Pareigybės paskirtis: Upių baseinų valdymo departamento (toliau – departamentas) Upių baseinų valdymo skyriaus (toliau – skyrius) vyriausiojo specialisto pareigybė reikalinga įgyvendinti teisės aktus, Aplinkos apsaugos agentūros (toliau – Agentūra) sprendimus viešojo administravimo, vandens apsaugos ir valdymo srityje, užtikrinti upių baseinų rajonų vandens telkinių ir vandens valdymo, naudojimo bei apsaugos administravimo sistemos vystymą Lietuvos Respublikos teritorijoje, vandensaugos tikslų vandens telkiniuose nustatymą ir priemonių jiems pasiekti rengimą ir įgyvendinimą.


Reikalavimai

Specialieji reikalavimai: aukštasis universitetinis arba jam prilygintas biomedicinos mokslų studijų srities biologijos arba ekologijos ir aplinkotyros krypties arba fizinių mokslų studijų srities geografijos krypties, arba socialinių mokslų studijų srities ekonomikos krypties išsilavinimas; mokėti anglų kalbą pradedančiojo vartotojo lygmens A2 lygiu; mokėti dirbti šiomis kompiuterų programomis: MS Word, MS Excel, MS Outlook, Internet Explorer; išmanyti Lietuvos Respublikos teisės aktus, reglamentuojančius valstybės tarnybą, aplinkos apsaugą, vandens apsaugą ir valdymą, Europos Sąjungos teisės aktus, reglamentuojančius vandens apsaugą ir valdymą, būti gerai susipažinusiam su dokumentų rengimo taisyklėmis, įstatymų ir kitų teisės aktų rengimo rekomendacijomis, Agentūros nuostatais; sklandžiai dėstyti mintis žodžiu ir raštu.


Įmonė siūlo


Papildoma informacija

Pareigybės lygis: A
Pareigybės kategorija: 10

Norėdami dalyvauti konkurse dėl darbo vietos, jūs turite pristatyti reikalaujamus dokumentus Teisės ir personalo skyriuje, 903 kab., A. Juozapavičiaus g. 9, Vilniuje.


Išsamesnė informacija: (8 5) 266 2807, el. p. v.trainaviciene@aaa.am.lt, http:/aaa.am.lt

Priėmimo į valstybės tarnautojų pareigas bendrieji reikalavimai:

  • turėti Lietuvos Respublikos pilietybę;
  • mokėti lietuvių kalbą;
  • būti ne jaunesnis kaip 18 metų ir ne vyresnis kaip 65 metų (netaikomas politinio (asmeninio) pasitikėjimo ir pakaitiniams valstybės tarnautojams);
  • turėti to lygio valstybės tarnautojo pareigoms eiti būtiną išsilavinimą;
  • atitikti specialius reikalavimus, nustatytus pareigybės aprašyme.

Daugiau informacijos apie konkursų į valstybės tarnautojo pareigas organizavimo tvaką: http://www.vtd.lt/index.php?766603471
Darbo skelbimo numeris
#46361
Jūs kandidatuojate į:
Upių baseinų valdymo departamento Upių baseinų valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!