https://www.cvmarket.lt/44950

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #44950

Užimtumo rėmimo įgyvendinimo skyriaus vedėjas

CVMarket.lt klientas
Varėna
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Pareigybės paskirtis: Reikalinga vadovauti Užimtumo rėmimo įgyvendinimo skyriui, planuoti jo veiklą, suteikiant ieškantiems darbo piliečiams ir darbdaviams darbo biržos paslaugas, vadovaujantis Lietuvos Respublikos užimtumo rėmimo įstatymu (Žin.,2006, Nr.73-2726), Lietuvos Respublikos nedarbo socialinio draudimo įstatymu (Žin., 2004.Nr.4-26), Lietuvos darbo biržos direktoriaus 2007 m. sausio 26 d. įsakymu Nr. V- 41 patvirtintais Varėnos darbo biržos nuostatais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais piliečių konstitucines teises į darbą bei užimtumo rėmimą.


Reikalavimai

Specialieji reikalavimai: aukštasis universitetinis arba jam prilygintas išsilavinimas; mokėti dirbti su teksto redaktoriumi, skaičiuokle, elektroniniu paštu, internetu; būti pareigingam, atsakingam, darbščiam, sąžiningam, tolerantiškam, kūrybiškam ir iniciatyviam, gebėti bendrauti, turėti darbo su žmonėmis patirties, išmanyti etikos normas; būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos Konstitucija, Valstybės tarnybos, Užimtumo rėmimo, Nedarbo socialinio draudimo įstatymais, Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais bedarbių rėmimo ir gyventojų užimtumo garantijų įgyvendinimą darbo rinkoje, darbo biržos veiklą, viešąjį administravimą, darbo santykių reguliavimą, asmens duomenų teisinę apsaugą, sugebėti juos analizuoti ir taikyti praktinėje veikloje; mokėti analizuoti teisės aktus bei taikyti juos praktikoje; mokėti analizuoti, kaupti, sisteminti ir apibendrinti informaciją, modeliuoti situacijas, prognozuoti rezultatus, rengti ataskaitas, išvadas bei pasiūlymus; sugebėti savarankiškai planuoti ir organizuoti Užimtumo rėmimo įgyvendinimo skyriaus veiklą, apibrėžti problemas ir rasti optimalius jų sprendimus ir planuoti savo darbo laiką; sklandžiai valstybine kalba dėstyti mintis raštu ir žodžiu, išmanyti dokumentų rengimo ir įforminimo bei raštvedybos taisykles.


Įmonė siūlo


Papildoma informacija

Pareigybės lygis: A
Pareigybės kategorija: 11

Norėdami dalyvauti konkurse dėl darbo vietos, jūs turite pristatyti reikalaujamus dokumentus Personalo ir bendrųjų reikalų skyriuje, 202 kab., Savanorių g. 34, Varėnoje.


Išsamesnė informacija: (8 310) 31 621, 31 622, infodb.varena@ldb.lt


Priėmimo į valstybės tarnautojų pareigas bendrieji reikalavimai:

  • turėti Lietuvos Respublikos pilietybę;
  • mokėti lietuvių kalbą;
  • būti ne jaunesnis kaip 18 metų ir ne vyresnis kaip 65 metų (netaikomas politinio (asmeninio) pasitikėjimo ir pakaitiniams valstybės tarnautojams);
  • turėti to lygio valstybės tarnautojo pareigoms eiti būtiną išsilavinimą;
  • atitikti specialius reikalavimus, nustatytus pareigybės aprašyme.

Daugiau informacijos apie konkursų į valstybės tarnautojo pareigas organizavimo tvaką: http://www.vtd.lt/index.php?766603471
Darbo skelbimo numeris
#44950
Jūs kandidatuojate į:
Užimtumo rėmimo įgyvendinimo skyriaus vedėjas
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!