2022-07-29 11:26:48

Užsakomųjų reisų administratorius(-ė)

CVMarket.lt klientas
Nuo 1085 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Ieškome naujo komandos nario. Jei tu mėgsti analizuoti, įsigilinti į detales ir sugebi išlaikyti dėmesį ties vienu klausimu ilgiau nei aštuonias sekundes - tai jau pirmas ženklas, kad galbūt Tu esi tai, ko mes ieškome. Jei tau patinka koordinuoti, kontroliuoti, tikrinti ir spręsti iškilusias problemas, tuomet tai antrasis ženklas, kad tavo vieta čia. O jei esi atsakingas, pareigingas, atidus detalėms ir nebijai atsakomybės, mėgsti organizuoti ir valdyti procesus, tai vadinasi tikrai turi mums parašyti.

Reikalavimai

Administratoriaus darbe yra daug darbo su dokumentais, skaičiais ir kitais duomenimis, todėl atidumas ir kruopštumas labai svarbu.

Šiose pareigose mes tikimės kolegos, kuris mokės lietuvių, anglų ir rusų kalbas.

Mes siūlome darbą nedideliame kolektyve, dinamiškoje ir greitai besikeičiančioje aplinkoje, visada laiku išmokamą darbo užmokestį bei rūpestį kiekvienu savo darbuotoju.

Jei manai, kad tau įdomus mūsų pasiūlymas, siųsk savo CV iki kovo 13 dienos.