Naujausi skelbimai

Užsakymų surinkėjams (-oms) Hamburge

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 343164

Darbo skelbimo numeris

343164

Darbo aprašymas

IEŠKOME PREKIŲ SURINKĖJŲ HAMBURGE!
Prekių surinkimas ir komplektavimas naudojant skenerį. Atrinktų prekių ir užsakymų tikrinimas, bei paruošimas transportavimui.
Dirbama dviem pamainomis.

Visi nauji darbuotojai yra instruktuojami ir supažindinami su darbo vieta.

Reikalavimai

Darbo patirtis;
Gera fizinė sveikata;
Atsakingumas;
Darbo patirtis su krautuvu ir krautuvo teisės;
Energingumas, greita orientacija;
Atsakingumas, be žalingų įpročių;
Automobilis kelionei į / iš darbo (privalumas).

Įmonė siūlo

Vokišką darbo sutartį;
Vokiškas socialines garantijas;
Stabilias darbo valandas;
Lankstų atostogų grafiką;
Suteikiamas apgyvendinimas su visais patogumais netoli darbo vietos;
Motyvuotiems darbuotojams karjeros galimybes.

Įdarbinimas nemokamas

Darbo užmokestis:
Nuo 1400 Eur netto (atskaičius mokesčius);
Daugiau informacijos: +370 688 09066
hamlog.lt/

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Vokietija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. rugpjūčio 7 d.
Įvestas:
2018 m. liepos 9 d.
Atlyginimas:
Nuo 2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių

HAM-LOG-GRUPPE, UAB yra Lietuvoje registruota Vokietijos kapitalo įmonė, kurios pagrindinė veikla – kruopščių darbuotojų pritraukimas, konsultavimas, atranka, vertinimas, įdarbinimas stabilioje, augančioje kompanijoje HAM-LOG-GRUPPE Vokietijoje.

HAM-LOG-GRUPPE Holding GmbH – įmonė, kuri teikia paslaugas logistikos sektoriui Vokietijoje ir kitose Europos šalyse, laikantis aukščiausių standartų ir vertybių, parūpinti partneriams kvalifikuotus ir motyvuotus darbuotojus darbui sandėliuose.
MES SIŪLOME DARBUS ŠIOSE SRITYSE:
Užsakymų (prekių) surinkimas;
Prekių pervežimas;
Prekių pakavimas, perpakavimas;
Sunkvežimių ir konteinerių pakrovimo ir iškrovimo darbai;
Darbas sandėliuose;
Prekių kokybės kontrolė;
Ekspozicijų ir akcijinių prekių paruošimas;
Prekių ženklinimas, etikečių klijavimas;
Taros rūšiavimas;
Padėklų remontas, paruošimas.
KODĖL MES?
Mūsų darbuotojai yra didžiausias mūsų turtas. Mes užtikriname ir atsakome už tinkamus mokymus ir supažindinimą su darbais. Mūsų darbo sąlygos yra geresnės, negu įstatymais nustatytas minimalus standartas. Mes suteikiame kokybiškas ir saugias darbo priemones. Mes pasirūpiname darbuotojų apgyvendinimu, saugia gyvenamąja aplinka ir sąlygomis. Mūsų vadovai-lietuviai yra visuomet pasirengę pagelbėti darbuotojams. Mūsų įmonėse dirba žmonės iš pačių įvairiausių Europos šalių.

MŪSŲ VERTYBĖS
Kokybė
Mes vadovaujamės darbo standartais, užtikrinančiais efektyvų kokybės valdymą. Visuomet siekiame išpildyti savo klientų ir darbuotojų lūkesčius.

Lojalumas
Mes vertiname lojalius santykius su savo darbuotojais, klientais ir užsienio partneriais.

Pagarba
Teigiamos ir įvairios darbo aplinkos palaikymas bei atviro dialogo skatinimas, pagarba asmeninei ir kultūrinei įvairovei HAM-LOG-GRUPPE yra pirmoje vietoje.