Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #405236

Užsakymų surinkėjas (-a)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Užsakymų komplektuotojas (-a) yra logistikos komandos narys, atsakingas už prekių užsakymų surinkimą ir jų paruošimą išsiuntimui.

Užduotys:
- užsakymų surinkimas;
- užsakymų tikrinimas;
- darbas kartu su savo komanda, efektyviai atlikti skyriaus vadovo paskirtas užduotis;
- saugios darbo aplinkos užtikrinimas sau ir bendradarbiams;
- darbas 40 val. per savaitę, slenkančiu darbo grafiku.

Reikalavimai

- gebėjimo dirbti greitai kintančioje aplinkoje, nustatyti prioritetus ir efektyviai atlikti užduotis;
- puikių bendravimo įgūdžių;
- greitos orientacijos, gebėjimo atlikti užduotis tiksliai ir greitai.

Įmonė siūlo

- visų socialinių garantijų ir laiku mokamo atlyginimo;
- valandinio darbo užmokesčio 5,80 eur./val. neatskaičius mokesčių;
- žinių ir galimybių mokytis toliau;
- komandos, su kuria smagu dirbti ir leisti laiką po darbo;
- darbo drabužių ir avalynės;
- skanaus ir sveiko maisto darbuotojų restorane;
- galimybės naudotis kitomis IKEA darbuotojo privilegijomis.

Darbo skelbimo numeris
#405236

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: Nuo 5.8 €/val. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2020 m. birželio 16 d.
Įvestas:
2020 m. gegužės 18 d.

Mūsų vizija yra kurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. Ji įgyvendinama realizuojant IKEA verslo idėją: pasiūlyti didelį gražių ir praktiškų baldų bei namų apstatymo prekių pasirinkimą tokiomis kainomis, kad jos būtų prieinamos kuo platesniam ratui žmonių.

Kodėl verta dirbti kartu? Plačiau:

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!