Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #222371

Užuolaidų-interjero dizainerė

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Darbas interjero tekstilės salone konsultuojant klientus, padedant pasirinkti užuolaidų audinį;
- Užuolaidų projektavimas;
- Langų matavimas kliento namuose;
- Audinių užsakymas;
- Užuolaidų siuvimo priežiūra;
- Užuolaidų kabinimas kliento namuose ar biure;
- Kliento galutinio atsiskaitymo kuravimas.

Reikalavimai

- Darbo patirtis nuo 1 m.;
- Geros lietuvių bei rusų kalbos žinios;
- Kompiuterinis raštingumas;
- Komunikabilumas.

- Konkurencingą atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
- Mes suteikiame galimybes ir sudarome sąlygas tobulėti bei realizuoti save.

Jeigu esate žingeidus, atviras, motyvuotas ir norite nuolat augti kaip specialistas, sugebate dirbti komandoje ir užsitarnauti pasitikėjimą, Jums svarbūs Jūsų darbo rezultatai, į darbą žiūrite atsakingai - mielai kviečiame prisijungti prie mūsų komandos.

Darbas prekybos centre MADA (Viršuliškės). Darbo laikas: 40 val. darbo savaitė.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#222371

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2015 m. balandžio 17 d.
Įvestas:
2015 m. kovo 18 d.

"Audrineta" salonuose Kaune ir Vilniuje siuvamos užuolaidos, romanetės, austrijietės, širmos, patalynė, lovatiesės, staltiesės, pagalvėlės ir kiti interjero tekstilės gaminiai.
Interjero tekstilės salonas "Audrineta" veiklą pradėjo 2002 metų lapkričio mėnesį ir per šiuos veiklos metus pelnė daugelio privačių bei verslo klientų pasitikėjimą. Šiandien bendradarbiaujame su daugiau nei 50 įmonių iš viso pasaulio, todėl galime išpildyti įvairiausius klientų pageidavimus. Jiems siūlome rinktis iš daugiau nei 50 tūkst. audinių variantų. Mūsų salono vykdyti projektai puošia ne tik Lietuvos, bet ir užsienio interjerus.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!