Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #73068

Vadovas (auto-ekspedicija)

CVMarket.lt klientas
Klaipėda
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Auto-ekspedicijos skyriaus veiklos strategijos kūrimas ir planų įgyvendinimas,
  • Skyriaus veiklos procesų kontrolė ir analizė,
  • Komercinių pasiūlymų rengimas ir dalyvavimas derybose pasirašant sutartis,
  • Krovinių pervežimo paslaugų pardavimas stambiems klientams,
  • Krovinių pervežimo sausuma organizavimas ir koordinavimas.

Reikalavimai

Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas transporto/logistikos srityje,

  • Ne mažesnė kaip 2 m. darbo patirtis transporto sektoriuje,
  • Puikios lietuvių, rusų ir anglų kalbų žinios,
  • Komunikabilumas, lankstumas ir organizuotumas,
  • Atsakomybė siekiant užsibrėžtų tikslų,
  • Aukštas savimotyvacijos lygis,
  • Vadovaujamo darbo patirtis būtų privalumas.

  • Įdomus ir kūrybiškas darbas dinamiškoje tarptautinėje kompanijoje,
  • Profesinis tobulėjimas ir karjeros galimybės,
  • Visų darbo priemonių suteikimas,
  • Aktyvi kolektyvinė laisvalaikio veikla po darbo,
  • Darbas draugiškame, jaunatviškame kolektyve.

Darbo skelbimo numeris
#73068

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2009 m. rugpjūčio 7 d.
Įvestas:
2009 m. liepos 24 d.

UAB "GreenCarrier", priklausanti tarptautiniam tinklui GreenCarrier International, savo klientams teikia platų ekspedicinių paslaugų spektrą. Bendrovė specializuojasi krovinių gabenimu jūra, kelių ir geležinkelio transportu, aktyviai vysto dalinių krovinių gabenimus vandens, sausumos ir oro keliais, vykdo pavojingų, negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių transportavimo projektus. Be šių pagrindinių veiklos krypčių, kompanija atlieka krovos darbus Pabaltijo valstybių uostuose, teikia sandėliavimo, muitinės tarpininko bei krovinių draudimo paslaugas.
Kompanijos efektyvų darbą užtikrina modernios IT darbo priemonės bei surinktas logistikos srities specialistų kolektyvas.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!