Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #12921

Vadovas-direktoriaus

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Siūlome darbą vadovui-direktoriui didmenines maisto prekybos srityje.

Reikalavimai

- Aukštasis verslo vadybos, ekonominis ar techninis išsilavinimas;
- vadovaujančio darbo patirtis prekyboje.Prekyba maisto srityje - privalumas;
- geri pardavimo ir derybų įgūdžiai,
-savarankiškumas,iniciatyvumas,komunikabilumas;
- mokėti anglų kalbą - privalumas;
- geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
- vairuotojo pažymėjimas ir automobilis;

Pagrindinė priezastis, dėl kurios kompanija nuolat klesti - personalas. Mes 100% garantuojame personalo apmokymus, paramą darbuotojams bei karjeros galimybes.

  • Galimybę prisijungti prie perspektyvios kompanijos;
  • Patrauklias darbo sąlygas;
  • Karjeros ir mokymų galimybes;
  • Darbui reikalingas priemones.
-Socialinės garantijos,
-Atlyginimas pagal susitarimą.

www.balticemployment.lt

Darbo skelbimo numeris
#12921

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. balandžio 10 d.
Įvestas:
2006 m. kovo 31 d.

UAB " Grand turas" - kompanija turinti įdarbinimo užsienyje patirtį ir dirbanti su stambiomis įmonėmis Anglijoje, teikia įdarbinimo Jungtineje Karalysteje paslaugas, padeda sutvarkyti reikiamus dokumentus, teikia informaciją apie laisvas darbo vietas, pasirūpina nuvykimu iki darbo vietos. Taip pat pasiūlome darbo vietas Kipre: aptarnavimo sferoje, statybose, maitinimo įmonėse.

Daugiau