Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #12921

Vadovas-direktoriaus

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Siūlome darbą vadovui-direktoriui didmenines maisto prekybos srityje.

Reikalavimai

- Aukštasis verslo vadybos, ekonominis ar techninis išsilavinimas;
- vadovaujančio darbo patirtis prekyboje.Prekyba maisto srityje - privalumas;
- geri pardavimo ir derybų įgūdžiai,
-savarankiškumas,iniciatyvumas,komunikabilumas;
- mokėti anglų kalbą - privalumas;
- geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
- vairuotojo pažymėjimas ir automobilis;

Pagrindinė priezastis, dėl kurios kompanija nuolat klesti - personalas. Mes 100% garantuojame personalo apmokymus, paramą darbuotojams bei karjeros galimybes.

  • Galimybę prisijungti prie perspektyvios kompanijos;
  • Patrauklias darbo sąlygas;
  • Karjeros ir mokymų galimybes;
  • Darbui reikalingas priemones.
-Socialinės garantijos,
-Atlyginimas pagal susitarimą.

www.balticemployment.lt

Darbo skelbimo numeris
#12921
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!