Naujausi skelbimai

Vadovaujantysis inžinierius konstruktorius

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 8987

Darbo skelbimo numeris

8987

Darbo aprašymas

Vadovaujantis inžinierius konstruktorius konstruoja ir vadovauja konstruktorių grupei, konstruojančiai aukščiausio sudėtingumo vyniojimo staklių ar kitokių technologinių įrenginių elektrinę bei elektroninę dalį.

Reikalavimai

Aukštasis universitetinis išsilavinimas (inžinieriaus elektroniko);
darbo patirtis - konstruktorinis darbas šioje srityje;
mokėti dirbti kompiuteru Siemens, Festo, Omron programose;
geras anglų kalbos mokėjimas;
projektavimo darbo patirtis.

Siūlome galimybę realizuoti profesinius sugebėjimus tobulėjimo bei kvalifikacijos kėlimo galimybės, realias karjeros perspektyvas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2005 m. spalio 6 d.
Įvestas:
2005 m. rugsėjo 6 d.

AB "Vilniaus Vingis" yra viena iš didžiausių elektronikos komponentų gamintojų Europoje. Be to gaminami specialūs technologiniai įrengimai bei įranga.