Naujausi skelbimai

Vadovo asistentas (-ė) 981806

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 159325

Darbo skelbimo numeris

159325

CVMarket.lt klientas Vadovo asistentas (-ė) 981806

Darbo aprašymas

  • Informacijos apie rinką analizė, ataskaitų ruošimas
  • Projektų ir techninės dokumentacijos rengimas ir tvarkymas
  • Projektų planų vykdymo kontrolė
  • Duomenų bazių administravimas
  • Vidinės ir išorinės dokumentacijos ruošimas
  • Asistavimas vadovui su kasdienėmis užduotimis

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas
  • Geros lietuvių ir rusų, anglų kalbų žinios
  • IT žinios - pažengęs vartotojas (-a), domėjimasis informacinėmis technologijomis
  • Sėkmingai atlikta darbo praktika, panaši patirtis
  • Savarankiškas paskirtų darbų atlikimas
  • Komandinio darbo patirtis (nebūtinai formali)
  • Geri laiko planavimo įgūdžiai
  • Noras tobulėti bei mokytis
  • Vairavimo teisės (privalumas)

  • Atsakingą ir įdomų darbą su galimybe daug išmokti ir tobulėti
  • Darbą su vietiniais ir tarptautiniais projektais
  • Galimybę savarankiškai dirbti su plataus spektro užduotimis

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. gegužės 24 d.
Įvestas:
2012 m. balandžio 24 d.

Amston atrankų kompanijos klientas, dirbantis paslaugų srityje, šiuo metu buria savo komandą ir kviečia prisijungti vadovo asistentą (-ę).