Naujausi skelbimai

Vadybinikas, gamybos vadovas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 14311

Darbo skelbimo numeris

14311

Darbo aprašymas

  • gamybos (PVC profilių) laminavimo proceso organizavimas
  • santykių su klientais tiekėjais palaikymas
  • naujų klientų paieška

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas
  • darbo patirtis panašioje arba vadybinėje srityje būtų privalumas
  • savarankiškumas

Įmonė siūlo

  • karjeros galimybes

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. liepos 6 d.
Įvestas:
2006 m. birželio 6 d.

CV Market klientė, butų ir namų meistrams, langų gamintojams bei statybinėms organizacijos siūlanti platų gaminių iš plastiko bei gaminių iš medžio drožlių spektrą - tai plastikiniai profiliai langams ir durims gaminti, vidaus ir lauko palangės, langinės, išorės ir vidaus apdailos medžiagos, interjero ir eksterjero elementai. Taip pat įmonė siūlo profesionalius įrankius saugiam ir efektyviam darbui.