2022-07-29 11:26:48

Vadybininkas (-ė) -konsultantas (-ė)

CVMarket.lt klientas
1400 - 1600 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Siūlome įdomų darbą su geromis karjeros galimybėmis sparčiai augančiame šeimos versle. Įmonė jau 9 metus sėkmingai prekiauja sofomis ir baldais Lietuvoje bei Prancūzijoje. Ieškome naujo darbuotojo Sofalova.lt salonui Klaipėdoje.

Reikalingas darbštus, atsakingas, savarankiškas, iniciatyvus, drąsus, komunikabilus ir kūrybingas darbuotojas, kurio atsakomybės būtų:

  • Klientų konsultavimas;
  • Užsakymų administravimas;
  • Įmonės socialinių tinklų administravimas;
  • Bendravimas su architektais, interjero dizaineriais, statybų įmonėmis bei HoReCa sektoriaus verslais;
  • Pasiūlymų ruošimas.

Reikalavimai

  • Patirtis baldų pardavimų srityje arba interjero kūrime yra privalumas;
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Laisvas bendravimas anglų ir rusų kalbomis;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Socialinių tinklų paskyrų administravimo išmanymas;
  • Nuosavas automobilis.

Įmonė siūlo

  • Lankstų darbo grafiką;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Papildomus priedus prie atlyginimo nuo mėnesinių pardavimų;
  • Geras karjeros galimybes;
  • Visas socialines garantijas;