Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #1684619

Vadybininkas (-ė) -konsultantas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Klaipėda
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Siūlome įdomų darbą su geromis karjeros galimybėmis sparčiai augančiame šeimos versle. Įmonė jau 9 metus sėkmingai prekiauja sofomis ir baldais Lietuvoje bei Prancūzijoje. Ieškome naujo darbuotojo Sofalova.lt salonui Klaipėdoje.

Reikalingas darbštus, atsakingas, savarankiškas, iniciatyvus, drąsus, komunikabilus ir kūrybingas darbuotojas, kurio atsakomybės būtų:

  • Klientų konsultavimas;
  • Užsakymų administravimas;
  • Įmonės socialinių tinklų administravimas;
  • Bendravimas su architektais, interjero dizaineriais, statybų įmonėmis bei HoReCa sektoriaus verslais;
  • Pasiūlymų ruošimas.

Reikalavimai

  • Patirtis baldų pardavimų srityje arba interjero kūrime yra privalumas;

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;

  • Laisvas bendravimas anglų ir rusų kalbomis;

  • Kompiuterinis raštingumas;

  • Socialinių tinklų paskyrų administravimo išmanymas;

  • Nuosavas automobilis.

Įmonė siūlo

  • Lankstų darbo grafiką;

  • Visas darbui reikalingas priemones;

  • Papildomus priedus prie atlyginimo nuo mėnesinių pardavimų;

  • Geras karjeros galimybes;

  • Visas socialines garantijas;

Darbo skelbimo numeris
#1684619
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!