Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #167793

Vadybininkas (-ė)- sandėlininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Veikla yra plati:
-galimybė sutartomis sąlygomis kurti papildomas paslaugas,
-tiekti reikmenis, žaliavas,
-įrangos priežiūra ir darbų koordinavimas,
-kadangi darbas reikalauja jėgų, vyriškos lyties atstovus kviečiame drąsiai kandidatuoti.

Reikalavimai

-Anglų kalbos mokėjimas;
-Supratimas apie siuvime naudojamas žaliavas bei įrangą;
-Fizinis pajėgumas.

Prie siūlomo bazinio atlyginimo gali prisidėti įvairūs priedai už papildomą veiklą ir pasiektus darbo rezultatus.

Darbo skelbimo numeris
#167793

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2012 m. spalio 25 d.
Įvestas:
2012 m. spalio 11 d.

UAB “Šerkšnė” tai jau bemaž 30 metų darbo patirtį sukaupusi įmonė, kuri tęsia VĮ “Mada” tradicijas. Tiekia įvairias siuvimo, kompleksines drabužių priežiūros paslaugas. Įmonėje sukurti darbo drabužiai yra sertifikuoti pagal EN471 reikalavimus.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!