2022-07-29 11:26:48

Vadybininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Mes siūlome pareigas, kuriose būsi atsakingas už:

- Aktyvius įmonės paslaugų/produktų pardavimus esamiems ir naujiems klientams telefonu;
- Klientų poreikio analizę ir sprendimų parinkimą;
- Asmeninių pardavimo planų vykdymą;

Reikalavimai

Mes neieškome patyrusių ir visažinių. Svarbiausia – noras sužinoti ir išmokti bei “TEISINGAS” požiūris į darbą. Mes investuojame į darbuotojus – nuolat juos
mokome, padedame siekti rezultatų, analizuojame sėkmes ir nesėkmes. Mūsų nedaug, tad nė vienas nelieka be asmeninio dėmesio – nelieka nepastebėtas.

Kviečiame jeigu Tu:

- Esi iniciatyvus, entuziastingas ir energingas;
- Kalbi taisyklinga lietuvių kalba;
- Laisvai bendrauji su įvairiais žmonėmis;
- Moki dirbti kompiuteriu;
- Esi savarankiškas ir orientuotas į rezultatą;
- Nori mokytis, tobulėti, esi pasiryžęs įsilieti į jauną ir ambicingą kolektyvą.

Įmonė siūlo

- Draugišką kolektyvą ir šiuolaikišką darbo aplinką;
- Tobulėjimo galimybes;
- Visas socialines garantijas;
- Motyvuojantį ir laiku mokamą atlyginimą, premijas ir priedus;