Naujausi skelbimai

Vadybininkas-inžinierius

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 16669

Darbo skelbimo numeris

16669

Darbo aprašymas

Darbas informacinių technologijų srityje - kompiuterinių tinklų įrangos pardavimo, diegimo ir palaikymo procesuose.

Reikalavimai

IT ar telekomunikacijų bakalauro laipsnis/paskutinio kurso studentas;
Telekomunikacinių tinklų pagrindai;
Geros anglų ir rusų kalbų žinios;
Vairuotojo pažymėjimas;
Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
Noras dirbti ir tobulėti.

Darbą profesionaliame, draugiškame kolektyve; kvalifikacijos kėlimo galimybes; motyvuojantį atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančias premijas.

Papildoma informacija

“Cisco” akademijos baigimo sertifikatas būtų privalumas

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. spalio 13 d.
Įvestas:
2006 m. rugsėjo 13 d.

DAN Communications buvo įkurta 2001 vasario 9 d., DAN Communications, kaip WLL ir BWA sprendimų teikėjas, sistemų integratorius ir projektų įgyvendintojas, yra lyderiaujanti kompanija Baltijos šalyse. Viena iš prioritetinių veiklos sričių - IP telefonijos, radio prieigos, IT saugos sprendimai. Profesionalių darbuotojų kolektyvas rengia įvairius telekomunikacijų projektus, kontroliuoja montavimo darbų kokybę, teikia garantinę ir pogarantinę įrenginių priežiūrą. Projektavimo kokybę, įrangos tiekimo spartą ir palankias kainas sąlygoja UAB "DAN Communications" kompanijai suteiktos gamintojų atstovavimo teisės Lietuvoje. Platus atstovaujamų kompanijų spektras leidžia siūlyti integruotus sprendimus valstybinėms institucijoms, mobiliojo ryšio operatoriams, interneto paslaugų teikėjams ir kt.