Naujausi skelbimai

Vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 30080

Darbo skelbimo numeris

30080

Darbo aprašymas

Naftos produktų pardavimas. Darbas su esamais klientais, jų pirkimų analizė. Naujų klientų paieška, jų analizė.

Reikalavimai

Sugebėti įvardinti pagrindinius tikslus ir organizuoti darbus taip, kad tie tikslai būtų pasiekti ir įgyvendinti;
Darbe bus reikalingos tokios sąvybės kaip: gebėjimas analizuoti, veržlumas, nuoseklumas, pasitikėjimas.
jeigu Jus ir neturite vadybinio darbo patirties, bet turite tam darbui reikalingų sąvybių, mes Jums padėsime įgyti reikalingų įgudžių ir išmokysime dirbti!

Mes siūlome daug ir įdomaus darbo. Darbo metu tektų važinėtis po Klaipėdos regioną, bendrauti su esamais ir būsimais klientais.

Atlyginimas bus toks, kokį sutarsime ir po bandomojo laikotarpio kalbėsime apie priedus nuo pasiektų rezultatų.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, valstybės tarnautojas
Galioja iki:
2007 m. rugsėjo 14 d.
Įvestas:
2007 m. rugpjūčio 30 d.

Didmeninė ir mažmeninė prekyba naftos produktais. Degalinių tinklas.