2022-07-29 11:26:48

Vadybininkas-konsultantas

CVMarket.lt klientas
800 - 1200 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

Siūlome įdomų darbą su geromis karjeros galimybėmis sparčiai augančiame šeimos versle. Įmonė jau 8 metus sėkmingai prekiauja sofomis ir baldais internetu Lietuvoje bei Prancūzijoje. Ieškome naujo darbuotojo mūsų naujai atidaromam baldų salonui Kaune nuo Gruodžio mėnesio pradžios.

Reikalingas darbštus, iniciatyvus, drąsus, komunikabilus ir kūrybingas darbuotojas, kurio atsakomybės būtų:

  • Klientų konsultavimas;
  • Užsakymų administravimas;
  • Įmonės socialinių tinklų administravimas;
  • Bendravimas su architektais, interjero dizaineriais, statybų įmonėmis bei HoReCa sektoriaus verslais;
  • Pasiūlymų ruošimas.

Reikalavimai

  • Patirtis baldų pardavimų srityje būtų privalumas;
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Laisvas bendravimas Anglų ir Rusų kalbomis;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Socialinių tinklų paskyrų administravimo išmanymas;
  • Nuosavas automobilis.

Įmonė siūlo

  • Lankstų darbo grafiką;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Papildomus priedus prie atlyginimo nuo mėnesinių pardavimų;
  • Geras karjeros galimybes;
  • Visas socialines garantijas;
  • Kelionės į darbą ir iš darbo kaštų padengimą.