2022-07-29 11:26:48

Vadybininkas - konsultantas

CVMarket.lt klientas
2000 - 3000 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Siūlome įdomų darbą su geromis karjeros galimybėmis sparčiai augančiame šeimos versle. Įmonė jau 10 metus sėkmingai prekiauja sofomis ir baldais Lietuvoje bei Prancūzijoje. Ieškome naujo darbuotojo naujam vaikiškų baldų iš Italijos projektui Vilniuje.

Reikalingas darbštus, atsakingas, savarankiškas, iniciatyvus, drąsus, komunikabilus ir kūrybingas darbuotojas, kurio atsakomybės būtų:

  • Klientų konsultavimas;
  • Pardavimų proceso organizavimas;
  • Užsakymų administravimas;
  • Įmonės socialinių tinklų administravimas;
  • Bendravimas su architektais, interjero dizaineriais, statybų įmonėmis;
  • Pasiūlymų ruošimas.

Reikalavimai

  • Patirtis baldų pardavimų srityje arba interjero kūrime yra privalumas;
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Laisvas bendravimas anglų ir rusų kalbomis;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Socialinių tinklų paskyrų administravimo išmanymas;
  • Nuosavas automobilis.

Įmonė siūlo

  • Lankstų darbo grafiką;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Papildomus priedus prie atlyginimo nuo mėnesinių pardavimų;
  • Geras karjeros galimybes;
  • Visas socialines garantijas;