Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #13218

Vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Kuršėnai
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Darbo pobūdis – darbo tvarkų, taisyklių, veiklos procesų rengimas, įdiegimas, palaikymas ir kontrolė.

Reikalavimai

aukštasis verslo vadybos arba techninis išsimokslinimas;
darbo procesų išmanymas, sugebėjimas juos parengti, įdiegti bei valdyti;
žinios telekomunikacijų srityje;
savarankiškumas, komunikabilumas, raštvedybos išmanymas, darbo kompiuteriu įgūdžiai;
anglų kalbos mokėjimas.

Įdomų darbą draugiškame kolektyve, profesinio tpbulėjimo galimybę.

Papildoma informacija

Panašaus darbo pobūdis – privalomas.

Darbo skelbimo numeris
#13218

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kuršėnai
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. birželio 29 d.
Įvestas:
2006 m. balandžio 19 d.

Bendrovė teikia plataus spektro telekomunikacijų paslaugas moderniausiomis ryšio priemonėmis.
Bendrovės misija – tapti kompetentingiausia kompanija, teikiančia duomenų perdavimo paslaugas bevielėmis technologijomis.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!