Vadybininkas (Metalo gaminiai)
Darbo skelbimo numeris #546286

1
Sanistal, UAB
Kaunas

Darbo aprašymas

UAB „Sanistal“ viena lyderiaujančių ir greičiausiai augančių techninės paskirties prekybos įmonių Lietuvoje šiuo metu stiprina savo komandą ir ieško vadybininko, kurio pagrindinės užduotys bus šios:

  • Aktyvi naujų klientų paieška, darbas su esamais klientais, klientų aptarnavimas parduotuvėje;
  • Klientų konsultavimas metalo gaminių srityje;
  • Derybos, pasiūlymų ruošimas;
  • Darbas komandoje.

Reikalavimai

  • Aukštasis techninis ir/ar vadybinis išsilavinimas;
  • Turi patirties pardavimų srityje;
  • Darbo patirtis dirbant su metalo produktais - privalumas;
  • Geri darbo planavimo, organizavimo įgūdžiai;
  • Savarankiškumas, aktyvumas, atsakingumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
  • Užsienio kalbų mokėjimas - privalumas.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:

  • Kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį bei galimybę užsidirbti;
  • Visas darbui reikalingas darbo priemones;
  • Galimybę tobulėti profesinėje srityje.

SUSIDOMĖJOTE?

Prašome atsiųsti savo CV ir gaukite daugiau informacijos.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#546286

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 800 - 1000 €/mėn. Į rankas
Galioja iki:
2021 m. kovo 17 d.
Įvestas:
2021 m. vasario 15 d.

Vadybininkas (Metalo gaminiai) Vadybininkas (Metalo gaminiai)

SANISTAL yra Danijos kapitalo prekybos kompanija, veikianti Vakarų bei Rytų Europoje, kurios istorija prasideda nuo 1882 metų.
Sanistal asortimentas - šildymo sistemos ir santechnika, vonios kambario įranga, lauko inžineriniai tinklai, įrankiai, mašinos ir suvirinimo įranga, plienas bei metalai. Kompanijos atstovaujami produktai atitinka itin aukštus kokybės standartus, yra puikiai žinomi ir vertinami visame pasaulyje.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!