Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #5640

Vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Pardavimai
- Klientų konsultavimas
- Sandėlio planavimas ir valdymas
- Rašalinių ir lazerinių kasečių užpildymas
Kandidatas bus apmokytas

Reikalavimai

- Būtina pardavimo patirtis
- Sąžiningumas
- Pomėgis bendrauti
- Entuziazmas
- Iniciatyvumas

- Atlyginimą, priklausantį nuo patirties, sugebėjimų ir verslo rezultatų
- Realią karjeros galimybę (sėkmingai vystant veiklą, darbuotojas turės galimybę tapti Cartridge World parduotuvės vadovu)

Darbo skelbimo numeris
#5640

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2005 m. balandžio 7 d.
Įvestas:
2005 m. kovo 7 d.

Cartridge World yra didžiausias spausdintuvų kasečių užpildymų tinklas apimanti virš 700 parduotuvių visame pasaulyje, tame skaičiuje 4 Baltijos šalyse ir 17 Lenkijoje.
Daugiau informacijos apie Cartridge World adresu: www.cartridgeworld.lt, www.cartridgeworldeurope.com
Mes siūlome darbą profesionalaus rašalinių ir lazerinių spausdintuvų kasečių užpildymo ir pardavimų srityje.
Darbui Cartridge World parduotuvėje Vilniuje ieškome draugiško, entuziastingo, sąžiningo, iniciatyvaus ir mėgstančio bendrauti

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!