Naujausi skelbimai

Vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 14087

Darbo skelbimo numeris

14087

Darbo aprašymas

Darbo pobūdis – darbo tvarkų, taisyklių, veiklos procesų rengimas, įdiegimas, palaikymas ir kontrolė.

Reikalavimai

aukštasis verslo vadybos arba techninis išsimokslinimas;
darbo procesų išmanymas, sugebėjimas juos parengti, įdiegti bei valdyti;
žinios telekomunikacijų srityje;
savarankiškumas, komunikabilumas, raštvedybos išmanymas, darbo kompiuteriu įgūdžiai;
anglų kalbos mokėjimas.

Įdomų darbą draugiškame kolektyve, profesinio tpbulėjimo galimybę.

Papildoma informacija

Panašaus darbo pobūdis – privalomas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. gegužės 31 d.
Įvestas:
2006 m. gegužės 30 d.

Bendrovė teikia plataus spektro telekomunikacijų paslaugas moderniausiomis ryšio priemonėmis.
Bendrovės misija – tapti kompetentingiausia kompanija, teikiančia duomenų perdavimo paslaugas bevielėmis technologijomis.