Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #14342

Vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Klientų atsiskaitymų už bendrovės suteiktas paslaugas kontrolė.

Reikalavimai

Aukštasis/aukštesnysis vadybos arba telekomunikacijų išsimokslinimas;
Savarankiškumas, komunikabilumas, raštvedybos išmanymas, darbo kompiuteriu įgūdžiai;

Įdomų darbą draugiškame kolektyve, profesinio tpbulėjimo galimybę.

Papildoma informacija

Darbo su Navision ar analogiško darbo su klientais patirtis – privalumas

CV siųskite su nuoroda „Klientų aptarnavimo grupės vadybininkė“

Darbo skelbimo numeris
#14342

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. birželio 30 d.
Įvestas:
2006 m. birželio 7 d.

Bendrovė teikia plataus spektro telekomunikacijų paslaugas moderniausiomis ryšio priemonėmis.
Bendrovės misija – tapti kompetentingiausia kompanija, teikiančia duomenų perdavimo paslaugas bevielėmis technologijomis.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!