Naujausi skelbimai

Vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 17375

Darbo skelbimo numeris

17375

Darbo aprašymas

Telekomunikacijų paslaugų sąnaudų apskaitos sistemos kūrimas ir įdiegimas
Telekomunikacinių paslaugų kaštų skaičiavimas

Reikalavimai

Aukštasis ekonominis ar finansinis išsimokslinimas
Kompiuterinis raštingumas
Anglų kalbos mokėjimas
Sąžiningumas, atsakingumas, kruopštumas, kūrybingumas, organizuotumas, sugebėjiams dirbti savarankiškai bei komandoje
Darbo patirtis telekomunikacių įmonėje – privalumas

Įmonė siūlo

Įdomų darbą draugiškame kolektyve
Profesinio tobulėjimo galimybę
Geras darbo bei apmokėjimo sąlygas

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. spalio 31 d.
Įvestas:
2006 m. spalio 12 d.

Bendrovė teikia plataus spektro telekomunikacijų paslaugas moderniausiomis ryšio priemonėmis.
Bendrovės misija – tapti kompetentingiausia kompanija, teikiančia duomenų perdavimo paslaugas bevielėmis technologijomis.