Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #268

Vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Darbo pobūdis:
- projektų vykdymo priežiūra, bendravimas su klientais; (20%)
- susitikimai su potencialiais klientais ir prezentacijų pravedimas (80%)

Reikalavimai

- sugebėjimas bendrauti;
- sugebėjimas organizuoti;
- atsakomybė;
- vadybininko/projektų vadovo darbo patirtis (1 metai);
- IT rinkos bei pagrindinių techninių terminų išmanymas.

- Siūlome gerą atlyginimą atitinkantį žmogaus kvalifikaciją (sutartinis);
- Siūlome geras darbo sąlygas;

Papildoma informacija

Pageidavimai/privalumai:

- patirtis dirbant analogišką darbą IT srityje;

- CV su nuotrauka :).

Papildomai skaitykite http://www.idamas.net/index.php?-274091228

Darbo skelbimo numeris
#268
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!