Naujausi skelbimai

Vadybininkas/ė-konsultantas/ė

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 8814

Darbo skelbimo numeris

8814

Darbo aprašymas

Mūsų įmonė kuria ir platina buhalterinės apskaitos programą. Dabar ieškome žmogaus vadybininko-konsultanto pareigoms. Darbo pobūdis: bendrovės klientų konsultavimas buhalterinės programos diegimo ir priežiūros klausimais, naujų klientų paieška.
Jeigu buhalterio darbe Jums pritrūksta bendravimo su žmonėmis, o Jūs esate žingeidus ir kupinas energijos - konsultanto darbas yra būtent Jums.

Jeigu pasiūlymas Jus domina, skambinkite 8 5 2339787; 8 69826193

Reikalavimai

buhalterinės apskaitos žinios
geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
komunikabilumas, sąžiningumas, iniciatyvumas

Privalumai
aukštasis buhalterinis išsilavinimas
darbo patirtis panašioje srityje
vairuotojo pažymėjimas

fiksuotą atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų; darbą draugiškame kolektyve; profesinio tobulėjimo galimybes

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2005 m. rugsėjo 28 d.
Įvestas:
2005 m. rugpjūčio 30 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 800 LTL per mėn.