Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #22862

Vadybininkė/-as- konsultantė/-as

CVMarket.lt klientas
Klaipėda
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Ieškome žmogaus, turinčio buhalterinės apskaitos ir kompiuterinių žinių, bei siekiančio jas patobulinti.
Dirbdami Jūs galėsite įsisavinti įvairių įmonių tipų buhalterinę apskaitą, sužinosite skirtingų įmonių kompiuterizuotos apskaitos tvarkymo subtilybes, verslo valdymo principus, nes įmonė platina finansų apskaitos ir verslo valdymo programą BC Plius.
Darbo pobūdis: bendrovės klientų konsultavimas finansų apskaitos programos klausimais.

Reikalavimai

geros buhalterinės apskaitos žinios;
puikūs orientuoti į klientą bendravimo įgūdžiai;
loginis analitinis mąstymas;
asmeninės savybės: komunikabilumas, kruopštumas, greita orientacija, atsakingumas.

Privalumai:
aukštasis buhalterinis išsilavinimas;
puikūs darbo kompiuteriu ir kompiuterizuotos apskaitos vedimo įgūdžiai;
darbo patirtis panašioje srityje.

atsakingą, aktyvų ir įdomų darbą draugiškoje ir stiprioje komandoje;
puikias darbo sąlygas;
profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
motyvuotą atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo kompetencijos ir darbo rezultatų;
visas socialines garantijas.

Darbo skelbimo numeris
#22862
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!