Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #2471

Vadybininko asistentė

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Darbas su kompiuterine programa "Rivile";
  • Kiti pagalbiniai darbai vadybininkui;

Reikalavimai

  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • geros anglų ir rusų kalbos žinios;
  • atidumas, kruopštumas, atsakingumas;

Privalumai:
  • ekonominis, verslo vadybos išsilavinimas;
  • panašaus darbo patirtis;
  • vokiečių kalbos žinojimas;

Įmonė siūlo

  • pilną apmokymą ir paruošimą būsimam darbui;
  • nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
  • profesinio tobulėjimo galimybes;

Papildoma informacija

Siūlome darbą jaunai, kruopščiai, atidžiai vadybinko asistentei.

Darbo skelbimo numeris
#2471

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2004 m. liepos 16 d.
Įvestas:
2004 m. liepos 13 d.

OMAX Inc. – JAV įmonė, sėkmingai dirbanti (importuoja, eksportuoja) tvirtinimo elementų rinkoje Rusijoje ir pasauliniu mąstu nuo 1991 metų. Pagrindinė būstinė įsteigta Maskvoje, taip pat veikia atstovybės: Vilniuje (Lietuva), Kijeve (Ukraina), Sankt Peterburge (Rusijoje), Giurgiu (Rumunija).
OMAX Inc. eksportuoja tvirtinimo elementus į 18 Europos, Rytų, Centrinės Azijos šalis: Baltarusiją, Kaliningrado sritį, Lietuvą, Latviją, Estiją, Lenkiją, Slovakiją, Vengriją, Slovėniją, Čekiją, Serbiją, Rumuniją, Bulgariją, Kroatiją, Kazakhstaną, Adzeibardžaną, Uzbekistaną, Moldaviją. Planuojama plėstis į Suomijos, Vokietijos, buvusios Jugoslavijos šalių, Albanijos, Armėnijos rinkas.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!