Naujausi skelbimai

Vadybininko asistentė

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 2471

Darbo skelbimo numeris

2471

Darbo aprašymas

• Darbas su kompiuterine programa "Rivile";
• Kiti pagalbiniai darbai vadybininkui;

Reikalavimai

• puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
• geros anglų ir rusų kalbos žinios;
• atidumas, kruopštumas, atsakingumas;

Privalumai:
• ekonominis, verslo vadybos išsilavinimas;
• panašaus darbo patirtis;
• vokiečių kalbos žinojimas;

Įmonė siūlo

• pilną apmokymą ir paruošimą būsimam darbui;
• nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
• profesinio tobulėjimo galimybes;

Papildoma informacija

Siūlome darbą jaunai, kruopščiai, atidžiai vadybinko asistentei.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2004 m. liepos 16 d.
Įvestas:
2004 m. liepos 13 d.

OMAX Inc. – JAV įmonė, sėkmingai dirbanti (importuoja, eksportuoja) tvirtinimo elementų rinkoje Rusijoje ir pasauliniu mąstu nuo 1991 metų. Pagrindinė būstinė įsteigta Maskvoje, taip pat veikia atstovybės: Vilniuje (Lietuva), Kijeve (Ukraina), Sankt Peterburge (Rusijoje), Giurgiu (Rumunija).
OMAX Inc. eksportuoja tvirtinimo elementus į 18 Europos, Rytų, Centrinės Azijos šalis: Baltarusiją, Kaliningrado sritį, Lietuvą, Latviją, Estiją, Lenkiją, Slovakiją, Vengriją, Slovėniją, Čekiją, Serbiją, Rumuniją, Bulgariją, Kroatiją, Kazakhstaną, Adzeibardžaną, Uzbekistaną, Moldaviją. Planuojama plėstis į Suomijos, Vokietijos, buvusios Jugoslavijos šalių, Albanijos, Armėnijos rinkas.