Vadybininko (-ės) darbas Vilniuje/Kaune

ĮMONĖS PAVADINIMAS PASLĖPTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 337653

Darbo skelbimo numeris

337653

Darbo aprašymas

- Prekių likučių valdymas, stebėjimas ir priežiūra;
- Prekių judėjimo kontroliavimas tarp prekybos taškų;
- Bendravimas elektroniniu paštu anglų kalba su tiekėjais;
- Prekių kainodaros koregavimas ir stebėjimas;
- Prekių aprašų priežiūra ir koregavimas sistemoje;
- Konsultacijų teikimas prekybiniams padaliniams komerciniais klausimais;
- Darbas Vilniuje / Kaune.

Reikalavimai

- Puiki anglų kalba;
- Savarankiška, į rezultatus orientuota asmenybė;
- Kruopštumas ir atsakingumas;
- Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
- Patirtis prekybos srityje;
- Patirtis dirbant su Amazon, eBay, Microsoft Navision programa būtų privalumas.

Įmonė siūlo

- Darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą;
- Įdomų ir dinamišką darbą jauname kolektyve;
- Platų atsakomybių spektrą – galimybę inicijuoti ir diegti naujoves;
- Darbas su patraukliu mados produktu.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. birželio 14 d.
Įvestas:
2018 m. gegužės 16 d.

UAB “Armitana” savo veiklą pradėjo 1992 metais. Šiuo metu vieną didžiausių specializuotos avalynės parduotuvių tinklą valdančiai įmonei Lietuvoje priklauso avalynės parduotuvės “Žygio batai”, “Step Top”, “SALAMANDER”, “Tops!”, Baldinini, La Conte, Tamaris, Hogl, Geox ir Gino Rossi.