Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #173883

Vadybininko (-ės)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Ryšių su klientais kūrimas, palaikymas ir plėtojimas - aktyvūs pardavimai, vizitai, konsultacijos;
  • Aktyvi naujų klientų paieška;
  • Įmonės sukurtų IT produktų pristatymas bei pardavimas;
  • Pardavimo planų vykdymas;
  • Nuolatinė rinkos analizė.

Reikalavimai

  • Bendravimo, derybų įgūdžiai;
  • Gebėjimas perprasti kliento poreikius ir jais remiantis modeliuoti komercinius pasiūlymus;
  • IT išsilavinimas arba labai puikūs šios srities įgūdžiai;
  • Strateginis mąstymas.

Privalumai (tai nėra būtina)
  • Darbo patirtis panašioje srityje;
  • Artima pažintis su interneto svetainių bei informacinių sistemų rinka bei konkurentais;
  • Interneto svetainių bei informacinių sistemų gamybos eigos išmanymas;
  • Patirtis kuruojant projektą gamybos etapuose;
  • Gebėjimas strategiškai planuoti savo ir kitų žmonių darbus;
  • Atsakingumas ir pareigingumas.

  • Patrauklų atlyginimą bei priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • Visas socialines garantijas;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Malonią darbo aplinką (patogi darbo vieta, asmeninis nešiojamas kompiuteris, internetas, telefonas);
  • Puikias tobulėjimo galimybes.

Daugiau apie įmonę galite sužinoti adresu: www.jaunareklama.lt
Savo gyvenimo aprašymą (CV) prašom siųskite iki kovo 1 dienos.

Dėl platesnės informacijos galite kreiptis žemiau pateiktais kontaktais:
Kontaktinis asmuo: Donatas Lesauskas, "Jauna Reklama"
Mob.tel. +370 686 79188

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#173883
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!