Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #419146

Vairavimo instruktorius (be patirties)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Siūlome įgyti specialybę nemokamai ir suteikti Jums vairavimo instruktoriaus specialybei reikalingas žinias! Tinkamus kandidatus siunčiame į vairavimo instruktorių kursus ir juos apmokame.

Reikalavimai

  • Turėti ne žemesnį kaip aukštąjį koleginį (aukštesnįjį, igytą iki 2009 metų, ar specialųjį vidurinį, igytą iki 1995 metų) išsilavinimą;

  • Gebėti dirbti su įvairaus amžiaus žmonėmis;

  • Gebėti aiškiai reikšti bei nuosekliai dėstyti mintis;

  • Atsakingumas, mandagumas ir sąžiningumas;

  • Punktualumas ir diplomatiškumas bei atsakomybė už savo rezultatus.

  • Įdomų ir atsakingą darbą perspektyvoje ir stabilioje įmonėje;

  • Apmokymus, pilną apmokėjimą už instruktorių rengimo kursus;

  • Savarankiškumą ir iniciatyvą skatinančią aplinką;

  • Jūsų patirtį bei sugebėjimus atitinkantį, visuomet laiku mokamą atlyginimą;

  • Darbui reikalingas priemones;

  • Visas socialines garantijas.

Darbo skelbimo numeris
#419146

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 800 - 1300 €/mėn. Į rankas
Galioja iki:
2020 m. spalio 7 d.
Įvestas:
2020 m. rugsėjo 25 d.

UAB "Rigveda" – vienas iš lyderiaujančių vairavimo mokymo centrų Lietuvoje. Atsakingas požiūris į kiekvieną klientą bei dėmesys kokybei leido sukaupti ilgametę 26 metų vairavimo mokymo patirtį. Sėkmingai dirbame Vilniuje, Kaune, Jonavoje, Prienuose, Ukmergėje, Šakiuose, Kėdainiuose, Jurbarke, Alytuje, didžiuojamės subūrę profesionalią administracijos ir vadybos, dėstytojų bei vairavimo instruktorių komandą. Gera patirtimi bei rezultatais visuomet norisi dalintis, todėl stengiamės nuolat tobulėti ir plėsti savo veiklą.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!