Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #1601029

VAIRUOTOJAS (-A) - EKSPEDITORIUS (-Ė) (B - C KATEGORIJOS)

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Prekių pasikrovimas į automobilį ir patikimas jų pristatymas numatytu maršrutu Vilniaus, Kauno bei Aukštaitijos regionuose;

  • Tikslingas prekių iškrovimas įmonės klientams(vaikų darželiai, mokyklos, ligoninės);

  • Reikalingos dokumentacijos tinkamas pildymas;

  • Korektiškas bendravimas su klientais;

Reikalavimai

  •  B arba C kategorijos vairuotojo pažymėjimą;

  • 95 kodas;

  • Puikūs bendravimo įgūdžiai.

  • lankstų darbo grafiką, galimybę dirbti pilnu/puse etato (su kiekvienu, darbo grafikas derinamas individualiai, derinant darbuotojo/įmonės poreikį);
  • Įdomų, atsakingą, pilną iššūkių darbą;
  • profesionalų ir draugišką kolektyvą;
  • atlyginimą orientuotą į padarytą darbo kiekį,dirbtą dienų skaičių;

Siūlome vairuotojams - ekspeditoriams darbą šiais maršrutais:

  • Vilnius - vidurio Lietuva;
  • Vilnius - Rytų Lietuva;
  • Vilniaus regionas;

Darbo skelbimo numeris
#1601029
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!