Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #512844

Vairuotojas (autokrautuvo)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Produkcijos pakrovimas, iškrovimas į/iš krovininių automobilių;
  • Pagamintos produkcijos patikra ir ženklinimas;
  • Krovos darbai gamyboje;
  • Tvarkos ir švaros palaikymas;
  • Logistikos vadybininko nurodymų vykdymas.

Reikalavimai

  • Pažymėjimas, leidžiantis dirbti autokrautuvu;

  • Darbo patirtis su krautuvu;

  • Asmeninės savybės: greita orientacija, organizuotumas, kruopštumas, atsakingas požiūris į darbą;

  • Teigiamas požiūris į darbą ir gebėjimas dirbti komandoje.

Įmonė siūlo

  • Darbą pilnu etatu;
  • Motyvuojančią atlygio sistemą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Aprūpinimas darbo drabužiais ir saugos priemonėmis;
  • Darbą draugiškame kolektyve.

Nepraleiskite galimybės dirbti šiuolaikinių technologijų gamybinėje įmonėje!

Kreiptis: GALVANTA, UAB Dūmų g. 3B, Vilnius Tel.: 85 216 12 09, 8 600 39702 personalas (et ) galvanta.lt

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Pateikdami savo gyvenimo aprašymą, jus patvirtinate, kad duomenys yra teisingi ir sutinkate, kad jūsų CV duomenys būtų naudojami atrankos pravedimo tikslais bei būtų saugomi iki atrankos pabaigos.

Darbo skelbimo numeris
#512844

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 1100 - 1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2021 m. vasario 3 d.
Įvestas:
2021 m. sausio 12 d.

GALVANTA, UAB veiklos sritis – Lietuvos ir Europos šalių įmonių aptarnavimas antikorozinio, dekoratyvinio bei techninio metalo apdorojimo srityje.

ŠIUOLAIKINĖS TECHNOLOGIJOS - nuo 1998 metų žengiame koja kojon su naujausiomis technologijomis.
Mūsų specialistų komanda visada patars, supažindins ir padės išsirinkti individualius kliento poreikius atitinkančią technologiją ar ją pritaikys.
NUO IDĖJOS IKI REALYBĖS - siūlome pilną paslaugų kompleksą nuo produkto koncepcijos vystymo iki šlifavimo, poliravimo, padengimo, surinkimo, pakavimo ir logistikos.
TARPTAUTINĖ PATIRTIS - mūsų sukaupta patirtis ir šiuolaikiškų technologijų taikymas yra esminiu mūsų klientų konkurenciniu pranašumu tiek Lietuvos tiek užsienio rinkose.
KOKYBĖ IR OPERATYVUMAS - užsakymai atliekami pagal iš anksto suderintus terminus, o kokybės kontrolės sistema užtikrina tik aukščiausią produktų ir paslaugų kokybę.
Visuomet esame suinteresuoti priimti į komandą atsidavusius bei ištikimus savo darbui žmones.
Didžiausia Baltijos šalių šiuolaikinių padengimo technologijų įmonė laukia Jūsų!

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!