2022-07-29 11:26:48

Vairuotojas - ekspeditorius CE

CVMarket.lt klientas
2700 - 2945 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

UAB BETRA siūlo darbą patyrusiems tolimųjų reisų vairuotojams

Ieškome:

VAIRUOTOJŲ-EKSPEDITORIŲ CE KATEGORIJA

(Turime darbo pasiūlymų su tentinėmis puspriekabėmis, šaldytuvinėmis puspriekabėmis, savivartėmis puspriekabėmis, konteineriais (puspriekabės), kubavykais)

Reikalavimai

  • Darbo patirtis pristatant krovinius su CE kategorija;
  • Geros anglų arba vokiečių kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
  • Skaitmeninė tachografo kortelė;
  • Vairuotojo pažymėjimas su CE kategorija ir 95 kodu.

Įmonė siūlo

  • Darbą kadencijomis;
  • Kroviniai priklausant nuo puspriekabės tipo, pilni ir daliniai;
  • Reisai Švedija-Vokietija-Prancūzija; Danija-Vokietija-Belgija-Olandija; Vokietija-Olandija-Belgija-Prancūzija-Italija;
  • Vilkikai Euro 6 standarto su automatinėmis pavarų dežėmis;
  • Siūlome darbą tiek vienvairiui ekipažui (konteineriniai, tentinės, šaldytivinės puspriekabėmis, kubavykai) tiek ir dvivairiui ekipažui (šaldtuvinės puspriekabės);
  • Bazę, kurioje yra visos reikalingos sąlygos daryti savaitgalio atstovą.

Papildoma informacija apie atlyginimą:

  • Siūlome nuo 90 iki 95 EUR už kalendorinę dieną;
  • Atsiskaitymas vieną kartą per mėnesį.

Jeigu susidomėjote prašome skambinti telefonu +37067511321 ir suteiksime daugiau informacijos.