Naujausi skelbimai

Vairuotojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 109887

Darbo skelbimo numeris

109887

Darbo aprašymas

siuntų, krovinių surinkimas ir pristatymas klientams

Reikalavimai

vairuotojo pažymėjimas - B kategorija;
ne mažesnė kaip 2 metų vairavimo patirtis;
medicininė pažyma apie tinkamumą dirbti vairuotoju;
darbštumas, pareigingumas, komunikabilumas.

atsakingą darbą šiuolaikiškoje įmonėje, darniame ir draugiškame kolektyve;
visas socialines garantijas;
kompetenciją atitinkantį, laiku mokamą atlyginimą;
karjeros perspektyvas ir mokymus.

Papildoma informacija

Prašome skambinti tel. 8 37 337939 arba siųsti CV (gyvenimo aprašymą) el. paštu: info@olmio.lt, su nuoroda "Vairuotojas Kaune"

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. rugsėjo 2 d.
Įvestas:
2011 m. rugsėjo 1 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
iki 1000 LTL per mėn.
Papildoma info apie atlyginimą:
atskaičius mokesčius

“Olmio” – ilgametė patirtis didmeninėje ir mažmeninėje prekyboje automobilių dalimis. Savo klientams užtikriname profesionalų aptarnavimą, siūlome kokybiškiausius prekinius ženklus ir kokybės garantijas.

Šiuo metu prie mūsų komandos siūlome prisijungti vairuotojui-ekspeditoriui.