Naujausi skelbimai

Vairuotojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 309241

Darbo skelbimo numeris

309241

Darbo aprašymas

- siūlome darbą vairuotojams C, CE kategorija, vežti komunalines , statybines, antrines žaliavas, slankiuoju darbo grafiku nuo 5 val

Reikalavimai

- vairuotojo pažymėjimas C, CE kategorijos, 95 kodas;
- išsilavinimas - vidurinis bendro lavinimo;
- darbo patirtis būtų privalumas.

Visas socialines garantijas ir nuo Jūsų darbo rezultatų priklausantį, laiku mokamą darbo užmokestį. Galimybę įgyti darbo patirties.
Darbo užmokestis 850 Eur (atskaičius mokesčius)
Teirautis tel. Nr. 8-618-82620

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. rugpjūčio 16 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 18 d.

UAB "Ecoservice" įmonių grupė, kuriai priklauso UAB "Ecoservice Klaipėda" ir UAB "Ecoservice projektai", dirbanti virš 20 metų Lietuvos rinkoje. Tai pažangi ir inovatyvi ekologijos ir komunalinių paslaugų įmonių grupė, teikianti paslaugas 14 savivaldybių Lietuvoje. Įmonių grupėje dirba daugiau nei 500 darbuotojų. Šiuo metu UAB "Ecoservice Klaipėda" ieško vairuotojo darbui su asenizacine mašina Klaipėdos mieste ir rajone.