Naujausi skelbimai

Vairuotojas - kurjeris (Vilniaus mieste)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 388229

Darbo skelbimo numeris

388229

Darbo aprašymas

Pašto siuntų išvežiojimas Vilniaus mieste.

Reikalavimai

- Vairuotojo pažymėjimas, B kategorija;
- darbštumas, pareigingumas, automobilio priežiūra.

Pastovų darbą draugiškame, jaunatviškame kolektyve, atlyginimą už padarytą darbą (800-900).
Aprūpiname darbo telefonu ir rūbais.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. lapkričio 10 d.
Įvestas:
2019 m. spalio 11 d.
Atlyginimas:
Nuo 1250 €/mėn. Neatskaičius mokesčių

VV Transport – jau daugiau nei dešimtmetį sėkmingai ir stabiliai dirbanti įmonė. Pagrindinės veiklos sritys – duonos gaminių logistika ir kurjerių paslaugos. Nuolat tobulėjame, plečiamės, stipriname savo pozicijas, ieškome modernių sprendimų, kurie padėtų užtikrinti klientui palankiausias sąlygas. Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl, kruopščiai išanalizavę užsakovo poreikius bei lūkesčius, pasiūlome optimaliausią, efektyviausią sprendimą.

VV Transport – atsakingas ir patikimas partneris.